Sv. Jelina 2015.

Proglašenjem pobjednika u hotelu Olympia završena je regata Sv. Jelina - Dan grada Vodica 2015, na kojoj je ovaj vikend jedrilo 27 malih jedriličara iz pet klubova. Jedriličari su iz Šibenika, Primoštena, Betine, Trogira i Vodica. 23 ih je jedrilo u klasi Optimist,a 4 u klasi Laser 4,7.


U klasi Optimist najbolji rezultat ukupno je ostvario prošlogodišnji pobjednik regate Roko Copić iz JK Vala Šibenik,a u klasi Laser 4,7 Marko Smolić, također iz JK Val Šibenik.

Po poretku do 12 godina najbolji je bio Toni Buličić iz JK Trogir, a najboljom djevojčicom proglašena je Eleonore Borgin iz JK Tijat koja je regatu završila ukupno na petom mjestu.

Medalje nagrađenim jedriličarima je podijelila gradonačelnica Grada Vodica gđa. Branka Juričev Martinčev.

Rezultati: REGATA SV. JELINA - DAN GRADA VODICA

Klasa optimist - ukupni poredak
1. Roko Copić - JK VAL ŠIBENIK
2. Vlatko Marušić - JK TROGIR
3. Šimun Vlahov - JK VAL ŠIBENIK

Klasa optimist - poredak do 12 godina
1. Toni Buličić - JK TROGIR
2. Marko Hrabar - JK TROGIR
3. Marin Bačelić - JK VAL

Klasa optimist - najbolja djevojčica
1. Eleonore Borgin - JK TIJAT VODICE

Klasa Laser 4,7 - ukupni poredak
1. Marko Smolić - JK VAL ŠIBENIK
2. Ante Jusić - JK VAL ŠIBENIK
3. Juraj Radčić - JK VAL ŠIBENIK

Na današnjoj završnici regate Sv. Jelina podijeljene su i medalje za Kup Šibensko-kninske županije za 2014.g. koji se jedrio na četiri regate u prošloj godini a u kupu su sudjelovala četiri kluba iz naše županije:
- JK VAL ŠIBENIK
- JK TIJAT VODICE
- JK PRIMOŠTEN
- JK ŽAL BETINA

 

Sv. Jelina - Dan grada Vodica 2015 je prva regata u ovoj godini koja se boduje za ovogodišnji Kup Šibensko-kninske županije 2015.

Nagrađeni: KUP ŽUPANIJE ŠIBENSKO KNINSKE 2014

Klasa optimist - ukupni poredak
1. Katja Frua - JK VAL ŠIBENIK
2. Šimun Vlahov - JK VAL ŠIBENIK
3. Roko Copić - JK VAL ŠIBENIK

Klasa optimist - poredak do 12 godina
1. Mateo Bolanča - JK PRIMOŠTEN
2. Mateo Bađim Bakalović - JK VAL ŠIBENIK
3. Eleonore Borgin - JK TIJAT VODICE

Klasa optimist - najbolja djevojčica
1. Katja Frua - JK VAL ŠIBENIK

Klasa optimist - najbolja djevojčica do 12.g.
1. Eleonore Borgin - JK TIJAT VODICE

Klasa Laser 4,7 - ukupni poredak
1. Marko Smolić - JK VAL ŠIBENIK
2. Ante Jušić - JK VAL ŠIBENIK
3. Juraj Radčić - JK VAL ŠIBENIK

 

Fotografije možete pronaći na infovodice.com.

Kontakt

Jedriličarski Klub Tijat

Obala Matice Hrvatske 16

Vodice, 22211

Hrvatska

Tel: +385 (0)22 442 370

Fax: +385 (0)22 445 070

e-mail: jk_tijat_vodice@yahoo.com

 

Vremenska prognoza