Burtiž 2009. - rezultati

Burtiž je uspješno odjedrilo 30 kaića, gajeta i leuta. Njihove rezultate po grupama i u ukupnom plasmanu možete pročitati u nastavku.

POREDAK PO KLASAMA
             
KAIĆI
  Brod REG. SKIPER Posada Mjesto Ukupni redosljed
1 K MU 906 Jure Fržop Šime Jušić, Ante Sladić BETINA 11
2 K VD 620 Zoran Josipović Želimir Mačukat, Antonio Josipović, Omer Ređepović VODICE 14
3 K ŠB 132 Jadran Lučev Vlado Lučev PRVIĆ LUKA 20
4 K VD 1877 Luka Cvitan Dalimir Cvitan, Alen Mačelja TRIBUNJ 27
             
GAJETE
  Brod REG. SKIPER Posada Mjesto Ukupni redosljed
1 G BG 519 Krsto Matulić Vladimir Bobić, Ana Božin, Marijan Bobić PAŠMAN 1
2 G MU 07 Jere Skračić Jurica Kovačev-Bigulica, Pere Ježina, Josip Vukušić, Nena Rameša, Veronika Balin MURTER 2
3 G MU 229 Ćiro Burtina Krešimir Papeša, Nikola Papeša, Marino Mijat,Ivan Gojević BETINA 3
4 G VD 101 Šime Stipaničev Ferdinand Pupov, Jure Pupov, Karmelo Mrša TRIBUNJ 4
5 G MU 988 Ognjen Jakovčev Tonko Sladić, Ranko Skelin, Siniša Mikin BETINA 5
6 G MU 1054 Jadranko Pavić Tomislav Jadrešić, Jere Magazin BETINA 6
7 G MU 41 Edi Jakovčev Zlatko Magazin, Davor Turčinov Zec, Siniša Mikin BETINA 7
8 G MU 644 Denis Jakovčev Nedjeljko Ferara, Dario Filipi, Boris Sladić BETINA 8
9 G MU 103 Zdenko Bilić Branimir, Vibor, Davor BETINA 9
10 G MU 1 Vinko Tomas Dinko Jakovčev, Ante Jakovčev, Ante Ercegović BETINA 10
11   MU 810 Ante Balin Nikola Balin, Tomislav Pavić BETINA 15
12   ŠB 2271 Neven Gjažić   ZLARIN 16
13 G VD 1 Dalibor Antić Lovre Palada, Ante Palada, Joško Palada, Dalibor Antić, Irena Antić, Ive Mijat, Duje Palada ŠEPURINA 17
14 G VD 1227 Boris Antić Goran Kursar, Nino Grbelja, Ive Vice Antić, Robert Antić, Tonči Antulov PRVIĆ ŠEPURINA 21
15 G ŠB 4870 Luka Kalinić Tijana Keljalić, Marjan, Sanio, Luka ZLARIN 22
16 G ŠB 4172 Vinko Alfier Stipe Alfier, Dragan Štrelov, Darko Bujas ZLARIN 23
17 G VD 613 Ante Antić Lovre Antić, Mario Antić, Nikola Mijat, Dubravka Prebl, Sunčana Jelovčić, Kristina Antić PRVIĆ ŠEPURINA 24
18 G VD 189 Ivica Crljenak Ante Vlahov, Ivica Franin, Marko Logović, Ante Vlahov VODICE 25
             
LEUTI
  Brod REG. SKIPER Posada Mjesto Ukupni redosljed
1 L MU 111 Ana Jerat Željko Jerat, Jadran Jerat, Lidija Jerat, Gunthei Teubl, Manuel Thaller, Susanne Strahlhder, Bernhard Freitag MURTER 12
2 L VD 998 Dragutin Antić Zoran Franić, Goran Franić, Dražen Franić, Karlo Franić, Mladen Petrović PRVIĆ ŠEPURINA 13
3 L 85 MU Ive Šikić Bažokić Pere Turčinov, Mile Skračić, Dino Juraga, Zoran Novković MURTER 18
4 L ŠB 756 Ivica Branica Nenad Troje, Miro Štrelov, Učkomir Tabulov, Mirjana Troje ZLARIN 19
5 L MU 85 - BETINA Milan Mikin Milan Jadrešić BETINA 26
6 L ŠB 4166 Đorđe Ljuba Miro Šupe, Ive Miškov, Silvestar Vukov ZLARIN 28

 

 

UKUPNI POREDAK
  Brod REG. Kormilar Posada Mjesto Cilj
1 G BG 519 Krsto Matulić Vladimir Bobić, Ana Božin, Marijan Bobić PAŠMAN 1
2 G MU 07 Jere Skračić Jurica Kovačev-Bigulica, Pere Ježina, Josip Vukušić, Nena Rameša, Veronika Balin MURTER 2
3 G MU 229 Ćiro Burtina Krešimir Papeša, Nikola Papeša, Marino Mijat,Ivan Gojević BETINA 3
4 G VD 101 Šime Stipaničev Ferdinand Pupov, Jure Pupov, Karmelo Mrša TRIBUNJ 4
5 G MU 988 Ognjen Jakovčev Tonko Sladić, Ranko Skelin, Siniša Mikin BETINA 5
6 G MU 1054 Jadranko Pavić Tomislav Jadrešić, Jere Magazin BETINA 6
7 G MU 41 Edi Jakovčev Zlatko Magazin, Davor Turčinov Zec, Siniša Mikin BETINA 7
8 G MU 644 Denis Jakovčev Nedjeljko Ferara, Dario Filipi, Boris Sladić BETINA 8
9 G MU 103 Zdenko Bilić Branimir, Vibor, Davor BETINA 9
10 G MU 1 Vinko Tomas Dinko Jakovčev, Ante Jakovčev, Ante Ercegović BETINA 10
11 K MU 906 Jure Fržop Šime Jušić, Ante Sladić BETINA 11
12 L MU 111 Ana Jerat Željko Jerat, Jadran Jerat, Lidija Jerat, Gunthei Teubl, Manuel Thaller, Susanne Strahlhder, Bernhard Freitag MURTER 12
13 L VD 998 Dragutin Antić Zoran Franić, Goran Franić, Dražen Franić, Karlo Franić, Mladen Petrović PRVIĆ ŠEPURINA 13
14 K VD 620 Zoran Josipović Želimir Mačukat, Antonio Josipović, Omer Ređepović VODICE 14
15 G MU 810 Ante Balin Nikola Balin, Tomislav Pavić BETINA 15
16 G ŠB 2271 Neven Gjažić   ZLARIN 16
17 G VD 1 Dalibor Antić Lovre Palada, Ante Palada, Joško Palada, Dalibor Antić, Irena Antić, Ive Mijat, Duje Palada ŠEPURINA 17
18 L 85 MU Ive Šikić Bažokić Pere Turčinov, Mile Skračić, Dino Juraga, Zoran Novković MURTER 18
19 L ŠB 756 Ivica Branica Nenad Troje, Miro Štrelov, Učkomir Tabulov, Mirjana Troje ZLARIN 19
20 K ŠB 132 Jadran Lučev Vlado Lučev PRVIĆ LUKA 20
21 G VD 1227 Boris Antić Goran Kursar, Nino Grbelja, Ive Vice Antić, Robert Antić, Tonči Antulov PRVIĆ ŠEPURINA 21
22 G ŠB 4870 Luka Kalinić Tijana Keljalić, Marjan, Sanio, Luka ZLARIN 22
23 G ŠB 4172 Vinko Alfier Stipe Alfier, Dragan Štrelov, Darko Bujas ZLARIN 23
24 G VD 613 Ante Antić Lovre Antić, Mario Antić, Nikola Mijat, Dubravka Prebl, Sunčana Jelovčić, Kristina Antić PRVIĆ ŠEPURINA 24
25 G VD 189 Ivica Crljenak Ante Vlahov, Ivica Franin, Marko Logović, Ante Vlahov VODICE 25
26 L MU 85 - BETINA Milan Mikin Milan Jadrešić BETINA 26
27 K VD 1877 Luka Cvitan Dalimir Cvitan, Alen Mačelja TRIBUNJ 27
28 L ŠB 4166 Đorđe Ljuba Miro Šupe, Ive Miškov, Silvestar Vukov ZLARIN 28
29 V.K VD 455 Zdravko Cukrov Ljubomir Antić PRVIĆ ŠEPURINA 29
30 V.K ŠB 150 Rudolf Vučić Alnka Jurić- Vučić ŠIBENIK 30

 

Kontakt

Jedriličarski Klub Tijat

Obala Matice Hrvatske 16

Vodice, 22211

Hrvatska

Tel: +385 (0)22 442 370

Fax: +385 (0)22 445 070

e-mail: jk_tijat_vodice@yahoo.com

 

Vremenska prognoza