Regata Jabuka 07 - rezultati

REGATA JABUKA 07
Final Overall
Class. : 0 - 5
OVERALL

 

Pos Sail nr. Yacht Skipper Club Type Class 1 Points
1 CRO1157 Salona 42R MATE ARAPOV JK MORNAR Salona 42R C 1 1.00 1.00
2 CRO1523 Yeti ROBERT JAKOVCEV JK ZAL BETINA Dufour 44 C 2 2.00 2.00
3 CRO1122 Aqua Maris MATE POROPAT JK 3. MAJ Elan 45 C 1 3.00 3.00
4 CRO1462 Saint Martin TOMISLAV BANOVAC JK ANA Bavaria 42 Match C 2 4.00 4.00
5 CRO2525 Svibor NEVEN DRAGASEVIC JK ANA First 40.7 C 2 5.00 5.00
6 CRO1267 Galathea DUSAN USENICNIK JK LOKA TIMING Elan 40 C 2 6.00 6.00
7 CRO1332 Tempesta OBRAD DURIC JK NEVERIN CAVL ILC 30 R 3 7.00 7.00

KONAČNI REZULTATI UKUPNO OPEN

No SKIPPER NAME BOAT NAME CLUB BOAT TYPE LOA GROUP Sail No. R 1
1 KREŠIMIR ĐAKULOVIĆ PATRICIA JK SPLIT FIRST 50 14.99 1 CRO 1527 16:12:49 1
2 DARKO PRIŽMIĆ AA - HPB JK PELIŠKA JEDRA GP 42 12.80 3 CRO 1378 16:13:45 2
3 GORAN IVANKOVIĆ DSK YC CROATIAOPATIJA IMX 45 13.75 2 CRO 7777 16:14:27 3
4 BERISLAV VRANIĆ DAMACO JK GALEB MILENIUM 40 11.99 4 CRO 454 16:19:15 4
5 IGOR PJACUN SNJEŽANA 2 JK LABUD SHIPMAN 50 14.98 1 CRO1253 16:19:50 5
6 VLADIMIR MOČAN LUNA BLU JK TIJAT GRAND SOLEIL 43 13.30 3 CR 2006 16:31:04 6
7 ZORAN LAZIĆ FRANKO JK PRIMOŠTEN FIRST 47.7 14.50 1 3 16:31:47 7
8 ESZES TAMAS FEMME FATALE MVSZ FIRST 47.7 14.50 1 CRO1277 16:41:04 8
9 ANGY ZSOLT CSABA MALLORCA LIBERTY SAILING CLUB DUFOUR 44 13.35 3 23 16:43:28 9
10 JAN PEROUTKA KETY YC YACTING STILL GRAND SOLEIL 50 14.90 1 12 16:43:58 10
11 ANTE PELAJIĆ GEJŠA JK TIJAT FIRST 47.7 14.50 1 10 16:45:50 11
12 MIHA DOLINAR MUCA MACA FAGAR KRANJ X 46 14.02 2 50 16:47:20 12
13 ŽARKO JURAGA IVANA JK USKOK FIRST 47.7 14.50 1 CRO1027 16:49:10 13
14 PETER CZEGAJ LUCE TVSK DUFOUR 40 12.06 4 CRO 1376 16:55:15 14
15 DANIJEL KRALJEV DIABLO JK PRIMOŠTEN FIRST 44.7 13.35 3 51 17:01:15 15
16 GORAN OREB MADIBA JK ARTINA PACER 42 12.81 3 58 17:04:55 16
17 VICKO OZRETIĆ CARMEN JK ZENTA SPLIT FIRST 40.7 11.92 4 14 17:15:40 17
18 KRISTOF NOBILIS PERJURA ALMADI YACT CLUB NAUTIC 42 13.20 3 HUN 68 17:16:36 18
19 BOJAN GERIĆ NAJANA SD NCP GRAND SOLEIL 40 12.16 4 18 17:17:26 19
20 CZEGEI LASZLO LA PASSION BYC HUN OCEANIS 473 14.30 2 19 17:21:20 20
21 NIKOLA KALINIĆ FANGAC YC ZLARIN GRAND SOLEIL 40 12.16 4 CRO 1128 17:21:34 21
22 SINIŠA RADOJČIĆ OVCA JK POREĆ   13.68 2 52 17:26:40 22
23 BLAŽENKO FRIGANOVIĆ SARANDA JK SKRADIN GRAND SOLEIL 40 12.16 4 2 17:27:57 23
24 VEDRAN NEMEŠ LEA JK MERIDIAN SALONA 40 11.99 4 CRO 1276 17:30:45 24
25 RATKO ŠTIBRIĆ SULTAN YC ZAGREB FIRST 40.7 11.99 4 11 17:37:55 25
26 BOJAN RADOŠEC ISABELA KND SALONA 45 13.61 2 47 17:51:50 26
27 BORIS KAŠLJEVIĆ LUCIJA YC SISCIA GRAND SOLEIL 40 12.16 4 16 18:04:38 27
28 VLADIMIR BERIBAK REGGAE YC MANDE DALONA 37 11.30 5 53 18:17:43 28
29 GORAN PARTALO STRIBOR YC ZLARIN GRAND SOLEIL 40 12.16 4 CRO 797 18:32:49 29
30 ŽELJKO HRVOJ MARA JK SAMOBOR GRAND SOLEIL 46,3 14.03 2 CRO 1913 18:48:51 30
31 TOMISLA RUKAVINA MARA I ZMAJ JK MERIDIJAN ELAN 340 9.99 6 39 19:02:00 31
32 VLADO KRANJC VIRA JK SVIT VELENJE SALONA 40 11.99 4 54 19:13:41 32
33 SINIŠA JURAGA MALI PIVAC JK VAL GRAND SOLEIL 43 12.89 3 45 19:24:43 33
34 BOŠTIJAN ŠKERLJ ADELINA JK SCORPION   9.96 6 8 19:31:22 34
35 CRISTIAN TOMINIĆ ERIKETA YC OPATIJA STARKER 34 10.20 6 41 dns 43
36 TOMISLAV GOMERČIĆ VLASTA 3 FSB VAL 35 10.40 5 CRO 915 dnf 43
37 ĐINO JURELA ĐINO MOTORI OPET YC OPATIJA MARINA 36 10.95 5 CRO 1223 dnf 43
38 ŽELJKO BRNETIĆ SPORTSKI VUK YC SKIPPER GRAND SOLEIL 37 11.33 5 56 dns 43
39 SINIŠA BAČIĆ MINKA YC BIOGRAD ELAN 40 11.90 4 59 dnf 43
40 BARKO BUJAS MALA JK VAL GRAND SOLEIL 40 12.16 4 9 dns 43
41 ANTUN FRANUŠIĆ MALTA NC FESB DUFOUR 44 13.30 3 48 dns 43
42 MARIO SCWERER EOL JK MERIDIAN SALONA 45 13.55 2 43 dnf 43

KONAČNI REZULTATI GRUPE OPEN

No SKIPPER NAME BOAT NAME CLUB BOAT TYPE LOA GROUP Sail No. R 1
1 KREŠIMIR ĐAKULOVIĆ PATRICIA JK SPLIT FIRST 50 14.99 1 CRO 1527 16:12:49 1
2 IGOR PJACUN SNJEŽANA 2 JK LABUD SHIPMAN 50 14.98 1 CRO1253 16:19:50 2
3 ZORAN LAZIĆ FRANKO JK PRIMOŠTEN FIRST 47.7 14.50 1 3 16:31:47 3
4 ESZES TAMAS FEMME FATALE MVSZ FIRST 47.7 14.50 1 CRO1277 16:41:04 4
5 JAN PEROUTKA KETY YC YACTING STILL GRAND SOLEIL 50 14.90 1 12 16:43:58 5
6 ANTE PELAJIĆ GEJŠA JK TIJAT FIRST 47.7 14.50 1 10 16:45:50 6
7 ŽARKO JURAGA IVANA JK USKOK FIRST 47.7 14.50 1 CRO1027 16:49:10 7
                   
1 GORAN IVANKOVIĆ DSK YC CROATIAOPATIJA IMX 45 13.75 2 CRO 7777 16:14:27 1
2 MIHA DOLINAR MUCA MACA FAGAR KRANJ X 46 14.02 2 50 16:47:20 2
3 CZEGEI LASZLO LA PASSION BYC HUN OCEANIS 473 14.30 2 19 17:21:20 3
4 SINIŠA RADOJČIĆ OVCA JK POREĆ   13.68 2 52 17:26:40 4
5 BOJAN RADOŠEC ISABELA KND SALONA 45 13.61 2 47 17:51:50 5
6 ŽELJKO HRVOJ MARA JK SAMOBOR GRAND SOLEIL 46,3 14.03 2 CRO 1913 18:48:51 6
7 MARIO SCWERER EOL JK MERIDIAN SALONA 45 13.55 2 43 dnf 7
                   
1 DARKO PRIŽMIĆ AA - HPB JK PELIŠKA JEDRA GP 42 12.80 3 CRO 1378 16:13:45 1
2 VLADIMIR MOČAN LUNA BLU JK TIJAT GRAND SOLEIL 43 13.30 3 CR 2006 16:31:04 2
3 ANGY ZSOLT CSABA MALLORCA LIBERTY SAILING CLUB DUFOUR 44 13.35 3 23 16:43:28 3
4 DANIJEL KRALJEV DIABLO JK PRIMOŠTEN FIRST 44.7 13.35 3 51 17:01:15 4
5 GORAN OREB MADIBA JK ARTINA PACER 42 12.81 3 58 17:04:55 5
6 KRISTOF NOBILIS PERJURA ALMADI YACT CLUB NAUTIC 42 13.20 3 HUN 68 17:16:36 6
7 SINIŠA JURAGA MALI PIVAC JK VAL GRAND SOLEIL 43 12.89 3 45 19:24:43 7
8 ANTUN FRANUŠIĆ MALTA NC FESB DUFOUR 44 13.30 3 48 dns 9
                   
1 BERISLAV VRANIĆ DAMACO JK GALEB MILENIUM 40 11.99 4 CRO 454 16:19:15 1
2 PETER CZEGAJ LUCE TVSK DUFOUR 40 12.06 4 CRO 1376 16:55:15 2
3 VICKO OZRETIĆ CARMEN JK ZENTA SPLIT FIRST 40.7 11.92 4 14 17:15:40 3
4 BOJAN GERIĆ NAJANA SD NCP GRAND SOLEIL 40 12.16 4 18 17:17:26 4
5 NIKOLA KALINIĆ FANGAC YC ZLARIN GRAND SOLEIL 40 12.16 4 CRO 1128 17:21:34 5
6 BLAŽENKO FRIGANOVIĆ SARANDA JK SKRADIN GRAND SOLEIL 40 12.16 4 2 17:27:57 6
7 VEDRAN NEMEŠ LEA JK MERIDIAN SALONA 40 11.99 4 CRO 1276 17:30:45 7
8 RATKO ŠTIBRIĆ SULTAN YC ZAGREB FIRST 40.7 11.99 4 11 17:37:55 8
9 BORIS KAŠLJEVIĆ LUCIJA YC SISCIA GRAND SOLEIL 40 12.16 4 16 18:04:38 9
10 GORAN PARTALO STRIBOR YC ZLARIN GRAND SOLEIL 40 12.16 4 CRO 797 18:32:49 10
11 VLADO KRANJC VIRA JK SVIT VELENJE SALONA 40 11.99 4 54 19:13:41 11
12 SINIŠA BAČIĆ MINKA YC BIOGRAD ELAN 40 11.90 4 59 dnf 14
13 BARKO BUJAS MALA JK VAL GRAND SOLEIL 40 12.16 4 9 dns 14
                   
1 VLADIMIR BERIBAK REGGAE YC MANDE DALONA 37 11.30 5 53 18:17:43 1
2 TOMISLAV GOMERČIĆ VLASTA 3 FSB VAL 35 10.40 5 CRO 915 dnf 5
3 ĐINO JURELA ĐINO MOTORI OPET YC OPATIJA MARINA 36 10.95 5 CRO 1223 dnf 5
4 ŽELJKO BRNETIĆ SPORTSKI VUK YC SKIPPER GRAND SOLEIL 37 11.33 5 56 dns 5
                   
1 TOMISLA RUKAVINA MARA I ZMAJ JK MERIDIJAN ELAN 340 9.99 6 39 19:02:00 1
2 BOŠTIJAN ŠKERLJ ADELINA JK SCORPION   9.96 6 8 19:31:22 2
3 CRISTIAN TOMINIĆ ERIKETA YC OPATIJA STARKER 34 10.20 6 41 dns 4

 

Kontakt

Jedriličarski Klub Tijat

Obala Matice Hrvatske 16

Vodice, 22211

Hrvatska

Tel: +385 (0)22 442 370

Fax: +385 (0)22 445 070

e-mail: jk_tijat_vodice@yahoo.com

 

Vremenska prognoza